• سه شنبه، 28 خرداد 1398
  • Tuesday 18 June 2019
گروه خبر: خودرو  -  شماره خبر: 9861  -  15 آبان 1396 ساعت 19:59


توضیحات کرمان‌موتور درباره حاشیه‌سازی‌های اخیر

مدیرعامل کرمان موتور با تکذیب برخی موارد منتشر شده در فضای مجازی گفت: هفت ماهه ابتدایی امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد افزایش ۴۰ درصدی تولید خودرو در این شرکت هستیم.

سامان فیروزی اظهار کرد: کاهش شیفتهای کاری در آبان ماه جاری به دلیل دپوی قریب به ۹۰۰۰ دستگاه خودروی تولیدی در کارخانه، مقطعی است و از آذر ماه امسال دوباره تولید با دو شیفت و با ظرفیت کامل ۵۰۰۰ دستگاه در ماه در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی با تکذیب برخی موضوعات و موارد مطروحه در فضای مجازی اعلام کرد که اینگونه اقدامات عوامل وطن‌فروش با هدف کمرنگ کردن موفقیتها و دستاوردهای نظام در عرصه اقتصاد ملی صورت می‌گیرد.

مدیرعامل کرمان ادامه داد: متاسفانه باید بگویم که موضوع القای وجود بحران در کرمان موتور و تنش در ارتباط میان این شرکت و نهادهای انقلابی و سازمان های دولتی در دستور کار ضد انقلاب قرار گرفته است در حالیکه هم‌اکنون این شرکت در بهترین شرایط کاری خود از بدو آغاز فعالیت هایش در ۲۰ سال گذشته قرار دارد.

وی تغییر برنامه تولید ماهیانه با توجه به موجودی انبارها و پارکینگ و تعهدات شرکت کرمان موتور را امری طبیعی خواند و تصریح کرد: جای تعجب و تاسف دارد که ضدانقلاب با هدف تشویش اذهان مردم، اقدام به انتشار مکاتبات داخلی شرکت کرمان موتور با تفاسیر و توضیحات غیر واقعی و انتشار اخبار کذب می کند.

طبق اعلام کرمان موتور، فیروزی ادامه داد: درج مطالب و موارد ذکر شده در فضای مجازی کذب محض بوده و کرمان موتور با هیچ یک از نهادها و یا ارگان های دولتی مشکلی نداشته و همواره از حمایت آنها نیز برخوردار بوده است.

مدیرعامل کرمان موتور اظهار کرد: براساس بررسی های صورت گرفته تا پایان سال جاری از تولید ۴۵ هزار دستگاه خودرو در این مجموعه عبور خواهیم کرد و در عین حال تلاش می کنیم تا با افزایش تولید هیوندای اکسنت و JAC S۳ در فصل زمستان، برای اولین بار به رکورد تولید ۵۰ هزار دستگاه خودرو در سال برسیم./ایسنا