• پنجشنبه، 8 خرداد 1399
  • Thursday 28 May 2020
گروه خبر: فناوری اطلاعات  -  شماره خبر: 9687  -  9 آبان 1396 ساعت 21:38


بیست و سومین "نمایشگاه مطبوعات تحت پوشش برترین اپراتور اینترنت ثابت کشور
به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده‌های آسیاتک  بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات  تحت پوشش اینترنت عمومی این شرکت قراردارد. شرکت آسیاتک دراین دوره از نمایشگاه اقدام به ارائه خدمات اینترنت جهت اطلاع‌رسانی و استفاده غرفه‌ها و خبرنگاران کرده است و اینترنت اصلی نمایشگاه را تامین می‌کند.
۳۰۰ مگابیت پهنای باند اینترنت آسیاتک به ۱۵۰ غرفه به صورت کابلی و ۲۰۰۰ اکانت کاربری برای ۵۰۰ غرفه دار بروی بستر WiFi، از جمله خدمات این آسیاتک به شرکت‌کنندگان در بیست و سومین نمایشگاه است.
تاکنون مطبوعات و خبرگزاری‌ها از اینترنت ارائه شده آسیاتک در بیست و سومین "نمایشگاه مطبوعات" رضایت کامل داشته‌اند و این مهم را از طریق مجاری رسمی و غیر رسمی اعلام کرده اند.
همچنین این شرکت در خدماتی دیگر وای فای همگانی (Public wifi) برای عموم بازدیدکنندگان ارائه می‌کند. در نمایشگاه مطبوعات به هر کاربر یک اکانت تعلق می‌گیرد که می‌تواند به مدت ۶۰ دقیقه و حجم ۱۰۰ مگابایت از  اینترنت رایگان آسیاتک بهره‌مند شوند. بازدیدکنندگان بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات می‌توانند از طریق شرکت آسیاتک، اکانت خود را شارژ کرده و به میزان مورد نیاز از اینترنت بهره‌برداری کنند.نکته دیگر آن که بیش از یک میلیون نفر کاربرشرکت آسیاتک می‌توانند با شناسه کاربری و کلمه  عبور خود  با همان سرعت و حجمی که انتخاب کرده‌اند با اتصال به پابلیک وای‌فای نمایشگاه مطبوعات از اینترنت بهره‌مند شوند.
شرکت آسیاتک اکنون در فضایی بیش از ۱.۲۰۰.۰۰۰ متر مربع اقدام به ارائه خدمات وای‌فای همگانی (Public wifi) در اماکنی مانند فرودگاه‌های بین المللی و داخلی، ایستگاه‌های راه آهن سراسری و مراکز تفریحی- تجاری (از قبیل مگامال،کوروش،مرکز تجارت جهانی فردوسی) می‌کند.
 شرکت آسیاتک در ارزیابی سازمان تنظیم ارتباطات و مقررات رادیویی در سال ۱۳۹۵ موفق به کسب رتبه اپراتور برتر ارتباطات ثابت کشور شده است.