• یکشنبه، 11 خرداد 1399
  • Sunday 31 May 2020
گروه خبر: فناوری اطلاعات  -  شماره خبر: 9171  -  23 مهر 1396 ساعت 19:05

تله کام 2017 و حضور گسترده آسیاتک!

از تلفن‌های ثابت آسیاتک تا همکاری با شرکت‌های سروکو
آفتاب اقتصادی: هجدهمین نمایشگاه نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی (ایران تله کام ۲۰۱۷ ) به عنوان بزرگ‌ترین رویداد حوزه فناوری‌های ارتباطی ۲۴ تا ۲۷ مهرماه امسال به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برپا می‌شود. به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده‌های آسیاتک، این شرکت به عنوان برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور حضور گسترده در این دوره از نمایشگاه تله کام خواهد داشت.نسل پنجم DSLBOX‌های آسیاتک از جمله محصولاتی است که این شرکت به بازدیدکنندگان در این نمایشگاه ارائه خواهد کرد. DSLBOX‌های آسیاتک در دو نوع   eco و eco+  عرضه شده و از لحاظ اقتصادی بسیار باصرفه است.
سرویس OWA آسیاتک نیز از دیگر خدمات این شرکت در تله کام 2017 خواهد بود. این سرویس امکان دریافت اینترنت برای کاربران بدون محدودیت‌های سرویس ADSLبا کیفیت بسیار بالا را فراهم می‌سازد.نکته مهم آن که امکان‌سنجی اولیه دریافت این سرویس در طول مدت نمایشگاه برای مراجعه کنندگان فراهم خواهد بود.سرویس زنگ دانلود نیز یکی از طرح‌های مناسبی است که به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید مناسب دانش آموزان و دانشجویان طراحی شده و در نمایشگاه عرضه خواهد شد.تلفن‌های ثابت آسیاتک نیز برای نخستین باردر نمایشگاه تله کام عرضه خواهد شد. کاربرانی که از هر یک از خدمات ارتباطی  آسیاتک مانند ADSL یا OWA و... استفاده می‌کنند می‌توانند با خرید این خط و  تنها با نصب اپلیکیشن این تلفن از آن به‌راحتی استفاده کنند. این تلفن‌های ثابت قابلیت در دو نوع و با قابلیت جابه‌جایی استانی و سراسری بوده وضمن این که از تعرفه‌های بسیار مناسبی برخوردارند برای کسب  وکارهایی با پوشش سراسری بسیار مناسب می‌باشند.
آسیاتک پیشروترین شرکت در خدمات public wifi کشور است. اکنون بیش از 30 نقطه از مهم ترین مراکز فرودگاهی،تجاری و تفریحی کشور به خدمات آسیاتک مجهز شده و سرعت درحال توسعه بیشتر می‌باشد.دیتاسنتر ملی آسیاتک در برج میلاد نیز با سطح بالایی از فناوری و ایمنی راه‌اندازی شده و بستر مناسب و امنی برای داده‌های اینترنتی است.همچنین سرویس‌های ارزش افزوده از بیشترین تنوع سرویس برخوردار بوده و هم‌اکنون کمپین‌های فراوان مشترکی با ارائه‌کنندگان این خدمات از سوی آسیاتک برگزار می‌شود.
از سویی دیگر آسیاتک به عنوان بزرگ‌ترین توزیع‌کننده پهنای باند اختصاصی در میان اپراتورهای ارتباطات ثابت کشور اکنون توانسته است بیش از 60 گیگابیت پهنای باند برای کاربران تامین کند. برای هر یک از خدمات public wifi، ارزش افزوده ، دیتاسنتر و پهنای باند امکان مذاکره و بهره‌مندی از تخفیف‌های مناسب در طول مدت برگزاری نمایشگاه تله کام فراهم خواهد بود.غرفه آسیاتک در تله کام میزبان شرکت‌های سروکو نیز خواهد بود. با توجه به تحولات صورت گرفته در شرکت-های سروکو از 53 شرکت سروکو 42 شرکت با آسیاتک وارد مذاکره و عقد قرارداد شده و نمایشگاه تله کام فرصت مناسبی برای مذاکرات حضوری و همکاری‌های فی مابین است.