• سه شنبه، 28 خرداد 1398
  • Tuesday 18 June 2019
گروه خبر: اخبار‌مهم / بانک‌و‌بیمه  -  شماره خبر: 70  -  22 دی 1395 ساعت 15:51


اخبار بانکی
اعلام امتیازات بانک کشاورزی برای تولیدکنندگان برتر
مدیرعامل بانک کشاورزی امتیازات ویژه این بانک را برای کشاورزان در سطح کشوری و استانی اعلام کرد. این امتیازات شامل افزایش سقف تسهیلات ضمانتی با استفاده از نمونه قراردادهای لازم الاجراء بانک تا ۱۸۰۰ میلیون ریال و برای تسهیلات با مبالغ بالاتر از حدنصاب ضمانتی استان‌ها حداکثر معادل ۲۰ درصد کل مبلغ اصل و سود تسهیلات و تعیین سقف تسهیلات ذمه ای معادل ۳۰۰ میلیون ریال هستند.

بازدید مدیر بانک ایران زمین یزد از کارخانه کاشی میبد
مدیر بانک ایران زمین استان یزد به همراه معاونت اداری مالی استان از کارخانه کاشی باستان میبد بازدید کردند. در این بازدید برخی از خدمات قابل ارائه توسط بانک به این شرکت از قبیل پرداخت تسهیلات در راستای تولیدات داخلی، صدور کارت‌های دبیت و هدیه و اعطای تسهیلات به کارکنان شرکت ارائه شد.

چگونگی سه برابر شدن سقف وام خرید مسکن
بانک مسکن  توانست ظرف مدت چهار سال پیاپی، سقف تسهیلات خرید مسکن را سه برابر کند و از ۲۰ میلیون تومان به ۶۰ میلیون تومان افزایش دهد. مدیر روابط عمومی‌بانک مسکن گفت: تسهیلات از محل اوراق حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن در تهران تا سقف ۶۰ میلیون تومان و در شهرهای بزرگ و همچنین شهرهای کوچک به ترتیب تا ۵۰ میلیون و ۴۰ میلیون تومان به متقاضیان پرداخت می‌شود.

بانک ملی ایران،  لوح
روابط عمومی‌ برتر را دریافت کرد
روابط عمومی‌بانک ملی ایران در چهاردهمین جشنواره روابط عمومی‌های برتر در بخش تبلیغات و پورتال، لوح روابط عمومی‌برگزیده را دریافت کرد. سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی‌ایران به همراه چهاردهمین جشنواره روابط عمومی‌های برتر کشور در هتل المپیک تهران با موضوع روابط عمومی‌دانش محور و مدیریت محتوا، برگزار شد.

گشایش دو شعبه بانک پارسیان
بانک پارسیان همزمان با سالروز ولادت حضرت امام حسن عسگری(ع) دو شعبه جدید خود را در بیمارستان تریتا و بازارآهن مکان افتتاح کرد. معاون اجرایی بانک پارسیان گفت: این بانک حضور و ارائه خدمات در بسترهای مالی و مسئولیت‌های اجتماعی را در دستور کار خود قرار داده و در راستای تحقق اهداف ارائه خدمات ویژه به صنوف و کسبه و پیشه‌وران برنامه‌های جدی‌ای را دنبال می‌کند.

مطالبات بانک سرمایه باید وصول شوند
مدیرعامل بانک سرمایه گفت: بانک سرمایه شش ماه به بدهکاران کلان فرصت داد تا برای تسویه یا تعیین تکلیف بدهی خود اقدام کنند، اما به دلیل بدعهدی آنها به منظور احقاق حقوق بانک، به ناچار از قوه قهریه استفاده کرد و این مسئله تا وصول تمام مطالبات بانک ادامه خواهد داشت.

رونمایی از سامانه رتبه بندی داخلی مشتریان بانک دی
سامانه محاسبه ریسک اعتباری و رتبه بندی داخلی مشتریان بانک دی در مراسمی‌با حضور سرپرست و معاونان بانک رونمایی شد. این سامانه که در راستای جمع آوری پایگاه داده از صورت‌های مالی مشتریان اعتباری تهیه و راه اندازی شده است، قابلیت رتبه بندی مشتریان اعتباری بر اساس مدل عمومی‌و بهترین موارد موجود در بازار را داراست.