• شنبه، 26 آبان 1397
  • Saturday 17 November 2018
گروه خبر: اخبار‌مهم / بانک‌و‌بیمه  -  شماره خبر: 6409  -  25 تیر 1396 ساعت 19:23


اخبـار بانـکی
تحقق ۶۹۰۰ میلیارد ریال سود در گروه مالی ملتمجمع عادی سالانه شرکت گروه مالی ملت با دستور بررسی عملکرد منتهی به پایان سال ۱۳۹۵ به ریاست مدیر عامل بانک ملت برگزار شد. در این مجمع بعد از تصویب صورت‌های مالی گروه مالی ملت، مقرر شد از سود محقق شده ۶۹۰۰  میلیارد ریالی، ۶۰۰۰ میلیارد ریال معادل ۸۷ درصد تقسیم شود تا بانک ملت آماده برگزاری مجمع سالانه خود در ۳۱ تیر ماه سال جاری شود.

حرکت بانک صنعت و معدن در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی محسن بیگلری، نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت بانک صنعت و معدن  از طرح رونق تولید، یعنی حمایت از صنایع کوچک و متوسط به معنای حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی است. در دوره مدیریت جدید با درایت و مدیریت قوی مسائل و مشکلاتی که در روابط خارجی وجود داشت، در حوزه بانکی و خصوصا بانک صنعت و معدن به‌خوبی رسیدگی و حل شد.

بانک شهر به مجمع می‌رودمجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بانک شهر برای سال (دوره) مالی منتهی به 30 اسفند 96 برگزار می‌شود. این بانک از تمامی سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت کرد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۴:۰۰ روز شنبه مورخ 31 تیرماه 1396 برگزار می‌شود، شرکت کنند.