• جمعه، 7 اردیبهشت 1397
  • Friday 27 April 2018
گروه خبر: اخبار‌مهم / بانک‌و‌بیمه  -  شماره خبر: 6366  -  24 تیر 1396 ساعت 19:02


اخبـار بانـکی
پیش‌فروش واحدهای مسکونی «دریان نو» بانک ملت آغاز شدبانک ملت پیش‌فروش تعداد محدودی از واحدهای برج باغ دریان نو را با شرایط و تخفیف ویژه آغاز کرد. متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت اینترنتی بانک ملت مراجعه کنند. پیش‌فروش‌های بعدی بانک ملت در سایت اینترنتی این بانک، قسمت مناقصه و مزایده اطلاع‌رسانی خواهد شد.

رونمایی بانک ایران زمین از پوستر جشنواره روز بین‌المللی جنگلبان
بانک ایران زمین با همراهی تشکل مردم‌‌نهاد “جمعیت حامیان زمین” با حمایت “سازمان جنگل‌ها در راستای ارتقای فرهنگ محیط زیستی و همراه کردن اقشار مختلف جهت پیوستن به این جشنواره از پوستر فضای مجازی جشنواره روز بین‌المللی جنگلبان رونمایی کرد.  این جشنواره برای اولین بار همزمان با سراسر جهان به منظور معرفی این دلاوران این عرصه، برگزار خواهد شد.

تسهیلات 900 میلیارد تومانی بانک صنعت و معدن به صنایع استان کرمانشاه بانک صنعت و معدن 900 میلیارد تومان تسهیلات به صنایع استان کرمانشاه پرداخت کرده و شش طرح صنعتی در این استان در دست اجرا دارد. طرح‌های مذکور شامل مجتمع ذوب آهن کرمانشاه، صنایع کاغذسازی، ایران خودرو کرمانشاه، زمزم کرمانشاه، ایلیا ذرت سبز و ایمان سرم به عنوان طرح های در حال اجرای بانک صنعت و معدن در این استان هستند.

اهدای کتاب نفیس قرآن‌طباخ‌ به‌ استانداری‌های اردبیل و البرز توسط بانک پاسارگاد
بانک پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود و در ادامه‌ی طرح اهدای کتب نفیس به دانشگاه‌ها، مراکز علمی، نهادها، استادان و فرهیختگان، یک جلد کتاب نفیس قرآن طباخ هروی را به استانداری‌های اردبیل و البرز اهدا کرد. قرآن طباخ، از قرآن‌های نفیس و ارزشمند گنجینه‌ی آستان قدس رضوی است که در سال 1394 با حمایت بانک پاسارگاد چاپ و رونمایی شد.