• پنجشنبه، 6 اردیبهشت 1397
  • Thursday 26 April 2018
گروه خبر: اخبار‌مهم / بانک‌و‌بیمه  -  شماره خبر: 5410  -  26 خرداد 1396 ساعت 19:25


اخبـار بانـکی
وصول آنی قبوض همراه اول در بانک سرمایه
بانک سرمایه سرویس وصول آنی قبوض همراه اول را عملیاتی کرد. سامانه مذکور این امکان را فراهم می‌کند تا با پرداخت قبوض همراه اول از تمامی درگاه‌های بانک سرمایه، بدهی قبض مذکور را همان لحظه نزد شرکت همراه اول تسویه کنند و در صورت یک طرفه یا قطع بودن، سرویس مشتری به صورت آنی وصل می‌شود.

گسترش همکاری بانک ایران زمین و شرکت‌های تولیدی
مدیر شعب استان گلستان بانک ایران زمین، در راستای گسترش همکاری این بانک و شرکت‌های تولیدی، همچنین حمایت از تولیدکنندگان داخلی، از کارخانه تولیدی "گلستان کاغذ پرشیا" بازدید کرد‌. در این بازدید، خدمات و پیشینه بانک ایران زمین معرفی شد و بانک آمادگی خود را جهت حمایت خود را از تولیدکنندگان داخلی و ارائه خدمات مالی در تمامی زمینه‌های بانکی به آنها اعلام کرد.

بانک صادرات ۴۴ طرح کلان اقتصادی را تامین اعتبار کرد
بانک صادرات در سال ١٣٩۵ با اختصاص بیش از یکصد هزار میلیارد رالم از منابع (ریالی و ارزی)، بیش از ۴۴ طرح کلان اقتصادی را در استان‌های فارس، بوشهر، یزد، کرمانشاه، خراسان رضوی، گیلان، اصفهان، تهران، آذربایجان غربی، ایلام، کردستان، قزوین، همدان، کرج، هرمزگان، مرکزی و مازندران تامین اعتبار کرده است.

افزایش 150 شعبه بانک پارسیان
بانک پارسیان اعلام کرد که تا سال 1394 بالغ بر 293 شعبه در تهران و شهرستان به ارائه خدمت مشغول بوده‌اند و با توجه به مجوزهای اخذ شده از بانک مرکزی مقرر شد که شعب بانک افزایش یابد.  با توجه به مصوبه افزایش شعب بانک پارسیان، مجموعاً استعداد توسعه حدود 150 شعبه در شبکه شعب بانک تا پایان سال وجود خواهد داشت.