• سه شنبه، 3 مهر 1397
  • Tuesday 25 September 2018
گروه خبر: بانک‌و‌بیمه  -  شماره خبر: 10807  -  16 دی 1396 ساعت 14:55


افتتاح سامانه سپرده غیرحضوری در بانک قرض الحسنه رسالت
محمدحسین حسین­ زاده گفت: این سامانه در بانک قرض ­الحسنه رسالت بومی و شخصی­ سازی شده تا مشتریان با سهولت بیشتری خدمات دریافت کنند.
وی، بانکداری بدون شعبه را افق ۱۴۰۰بانک قرض­ الحسنه رسالت عنوان کرد وافزود: سامانه افتتاح سپرده غیرحضوری یک گام رو به جلو برای تحقق برنامه­ های مشخص شده این بانک است.
حسین ­زاده با اشاره به جزییات این سامانه گفت: بخش عظیمی از مشتریان بانک قرض ­الحسنه رسالت افراد حقیقی خرد هستند که با استفاده از این سامانه می­ توانند بدون مراجعه به شعب درخواست افتتاح حساب خود را در پایگاه اینترنتی ثبت کنند و در گام بعدی، درخواست مورد نظر با پیگیری و تکمیل فرایندهای لازم از سوی بانک نهایی و قطعی می­ شود.
مدیرعامل بانک قرض­ الحسنه رسالت افزود: بزودی بعد از آغاز فعالیت سامانه افتتاح سپرده غیرحضوری و گذر از مرحله تثبیت آن، قابلیت درخواست تسهیلات از طریق سامانه را نیز برای مشتریان فعال خواهیم کرد تا با استفاده از این ویژگی شاهد خدمات بیشتری با استفاده از بسترهای آنلاین و غیرحضوری بانک باشیم.
وی با اشاره به چگونگی پشتیبانی این سامانه اظهار داشت: علاوه بر بارگذاری راهنمایی ­های جامع در وب سایت بانک قرض­ الحسنه رسالت، شماره تماس ۴۷۴۷ آماده پاسخگویی به مشتریان است./ایبنا