• یکشنبه، 22 تیر 1399
  • Sunday 12 July 2020
گروه خبر: بانک‌و‌بیمه  -  شماره خبر: 10604  -  4 دی 1396 ساعت 15:25


اتصال موسسه کاسپین به شتاب در دستور کار
علی نعیمی در سفر استانی خود به شهر مقدس مشهد، همراه با اعضای هیات مدیره موسسه در جمع روسای شعب منتخب این استان، اولویت اول موسسه کاسپین را اتصال به شبکه شتاب مطرح کرد.
مدیرعامل موسسه اعتباری کاسپین با حضور در جمع مدیران شعب، پس از آنکه در جریان فعالیت­ های شعب این استان قرار گرفت، خطاب به همکاران گفت: دورانی که موسسه اعتباری کاسپین در آن به سر می­ برد، دوران رشد، توسعه و رو به جلو است.
وی اضافه کرد: هر چند موسسه کاسپین تاکنون برای ساماندهی تعاونی­ های هشتگانه فرشتگان، الزهرا، دامداران و کشاورزان کرمانشاه، عام کشاورزان مازندران، حسنات، پیوند، بدرتوس و امید جلین با مشکلات زیادی مواجه بوده، اما الحمدلله با همدلی، همراهی و حمایت همه جانبه همکاران و صبوری سپرده­ گذاران و مشتریان عزیز تا حدود زیادی این مشکلات مرتفع شده و امیدوارم با وصل شدن به شبکه شتاب که اولویت نخست مجموعه مدیریتی است، به شبکه بانکی کشور بپیوندیم.
نعیمی با تاکید بر ضرورت رعایت ادب و نزاکت توسط همکاران در برخوردبا مشتریان و سپرده­ گذاران افزود: مشتریان موسسه، سرمایه اصلی ما هستند و باید تلاش کنیم شان، احترام و جایگاه آنان آنگونه که شایسته است رعایت شود و در کنار آنان بتوانیم به بهترین شکل خدمت­ رسانی کنیم.
در ادامه این نشست علی ساعی­ راد، عضو هیات مدیره موسسه اعتباری کاسپین نیز ضمن قدردانی از همکاران زحمتکش شعب استان گفت: در مدتی که گذشت، تمام فشارها بر دوش همکاران بوده است، ولی امید­واریم تا دو هفته آینده با مشخص شدن کادر شعب، هرچه زودتر بتوانیم آموزش به مسئولین شعب و سپس کارمندان را آغاز کنیم.
ساعی­ راد با بیان اینکه هدف اصلی موسسه اعتباری کاسپین حفظ منابع است، افزود: این مهم، یعنی حفظ منابع در موسسه زمانی محقق خواهد شد و به ثمر خواهد نشست که با اخلاق شایسته و روی خوش همکاران در مواجهه با مشتریان همراه باشد.
در پایان این نشست صمیمی، مدیرعامل، عضو هیات ­مدیره و رییس حوزه خراسان به سوالات مسئولان شعب پاسخ دادند./ روابط عمومی موسسه کاسپین