• یکشنبه، 22 تیر 1399
  • Sunday 12 July 2020
گروه خبر: خودرو  -  شماره خبر: 10169  -  8 آذر 1396 ساعت 10:02


صفر تا صد محصولات جدید سایپا در نمایشگاه خودرو تهران
آفتاب اقتصادی:گروه خودروسازی سایپا در جریان نمایشگاه خودرو تهران با ایجاد غرفه مجازی، نمایش و تست مجازی خودرو‌های جدید خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده است.  
در دومین نمایشگاه خودرو تهران، گروه خودروسازی سایپا در غرفه مجازی خود، مشاهده خودرو‌های جدید خود را با تکنیک واقعیت مجازی رونمایی کرد و به صورت عملیاتی در اختیار بازدیدکنندگان غرفه سایپا قرارداد.
در غرفه مجازی سایپا صفر تا صد  طراحی تا عرضه محصولات گروه خودروسازی سایپا با تکنیک واقعیت مجازی در اختیار بازدیدکنندگان قرار داده شده است و کاربران می‌توانند روند طراحی این خودروها را مشاهده کرده و به صورت مجازی رانندگی آن را تجربه کنند.
همچنین در غرفه مجازی گروه سایپا بازدیدکنندگان می‌توانند با نصب اپلیکیشن تلفن همراه سایپا بر روی گوشی‌های خود و آشنایی با سایر شبکه‌های اجتماعی از آخرین اخبار و خدمات پس از فروش سایپا اطلاع حاصل کنند.
گفتنی است، کلیه مشتریان سایپا نیز می‌توانند جهت استفاده از خدمات اپلیکیشن مجازی گروه خودروسازی سایپا این نرم‌افزار را از  اپلیکیشن «بازار» دانلود کرده و از خدمات گسترده آن در حوزه‌های فروش، خدمات پس از فروش، آگاهی از اخبار و شرایط فروش و دیگر خدمات متنوع آن استفاده کنند.